Pečuj o svou ženskost

Je důležité pečovat i o své ženství. Sama jsem dlouhodobě řešila problém s bolestivou menstruací a stačila výměna vložek. Dnes používám přírodní menstruační a intimní vložky od TianDe a mám po problému.

Potíže s výtoky, s mentruací, s nemožností otěhotnět - řadu potíží opravdu změní proukty ženského zdraví TianDe.

Co to je?

Bylinné vložky - které jsou vyrobeny z přírodních materiálů s bylinami dle tradiční čínské receptury, které harmonizují ženský hormonální systém. Ženy máme více energie, síly, vitality. Více se cítíme.

Je to pro ženy, co menstruují, ale i pro ženy bez menstruace. Protože intimní vložky TianDe řeší mnoho potíží, pomáhají při menopauze, zmírňují i inkontinenci.

Je důležité, co přikládáme na naše nejintimnější partie a co necháme proudit přes naše sliznice.

 

Jemná péče

Horní vrstva je vyrobena z přírodního materiálu, vnitřní vrstva je bylinná fytovrstva s antibakteriálními účinky, neobsahuje umělá aroma, ani barviva. Tato vložka představuje suchý obklad z 38 rostlin a rozdrceného minerálu Alunit. Vlastnosti bylinných extraktů, které jsou v receptuře této vložky působí cíleně, brání růstu patogenních mikroorganismů, zmírňují nepříjemné pocity pálení a svědění a urychlují proces obnovení prosperity močových cest a močového měchýře.

Energie bylin

V této řadě jsou k dispozici vložky denní menstruační, noční menstruační a denní (intimní).

Vložky jsou vyvinuty pracovníky výzkumného centra čínské medicíny, vyrábí se na vysoce technologickém zařízení, povrch vložky je nasáklý patentovaným bylinným extraktem, který je připraven podle starých receptur léčitelů čínské dynastie Tang.

Nefritová svěžest

Menstruační vložky - obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních menstruačních vložek podporuje intimní zdraví žen.

Intimní mycí gel

Neobsahuje mýdlo - je vhodný pro intimní hygienu, protože jemně čistí a neutralizuje nepříjemný zápach.

Obsahuje protizánětlivéa zklidňující přírodní výtažky z bylin - aloe, šalvěje, ženšenu, heřmánku, meduňky a také obsahuje pantogematoen a kyselinu mléčnou, která chrání přirozenou mikroflóru a obnovuje pH intimních zón. Obsahuje kololidní stříbro.

Intimní lubrikant, který nejen zvyšuje sexuální prožitek, ale zároveň pečuje o zdraví ženy. Probouzí naše libido, zesiluje smyslové vnímání a výrazně zlepšuje kvalitu sexu.

VOLUPTA přispívá k lepšímu tonusu pánevních svalů.

Pomáhá dosáhnout uspokojení i těm ženám, pro které to bylo doposud nemožné. Urychluje nástup orgasmu, prožitek je hlubší a déle trvající. Zlepšuje prokrvení pánve.

Volupta má kumulativní účinek. Čím déle používáte, tám výraznější budou prožitky.

Ozvěte se mi, ráda poradím přímo individuálně Vám.

i.brejchova@seznam.cz

tel.: 778 08 99 10

Nebo navštivte eshop: http://nakupuj-tiande.cz/